Warsztaty dla dzieci Kraków

Warsztatolandia to organizacja półkolonii letnich i zimowych dla dzieci.

Warsztatolandia to również warsztaty naukowe, animacyjne lub kreatywne prowadzone dla dzieci w Krakowie i okolicy.

Warsztatolandia to gotowe programy i scenariusze dla właścicieli szkół językowych i placówek edukacyjnych, czy też innych stref dla dzieci, do wykorzystania na półkoloniach, koloniach i obozach, urodzinach, do realizacji w plenerze lub na terenie Waszych placówek w całej Polsce.

Dlaczego warsztatolandia?

Bo cieszymy się z każdego uśmiechu dziecka, jesteśmy po to by dać mu możliwość twórczego rozwoju, pojawiamy się wszędzie tam, gdzie budzi się potrzeba twórczego spędzenia czasu.

Mamy na celu organizowanie zajęć, które skłaniają dzieci do myślenia, rozbudzają ich wyobraźnię i zaspokajają ciekawość.

Od 2014 roku bawimy się z setkami dzieci, które wzięły udział w naszych półkoloniach i warsztatach oraz dajemy świetne rozwiązanie rodzicom, którzy korzystając z naszej oferty mogą odpocząć lub bez obaw pójść do pracy lub zrealizować zaległe sprawy.

Wspieramy właścicieli placówek edukacyjnych, którzy korzystając z naszych pomysłów, przeznaczają swój cenny czas na rozwój swojego biznesu.

Warsztaty dla dzieci realizują ludzie, którzy swoją pasję i wiedzę chcą przekazać dzieciom, odkrywając przed nimi fascynujący świat. Uczą przydatnych umiejętności, praktycznych zwyczajów oraz właściwych rozwiązań.

Jakie turnusy warsztatowe organizujemy w lato i zime ?

Gotowe programy na półkolonie.
Jak to działa ?

Opinie rodziców o warsztatolandii

Agnieszka Stawiarska

Rodzic
Warsztatolandia to super połączenie zabawy z nauką . Każdy dzień był podróżą w inny kierunek świata gdzie dzieci miały okazję poznać kulturę i smaki różnych krajów po przez samodzielne gotowanie po zabawy z językiem . Dużo czasu na zabawę i szaleństwo i super panie nauczycielki . Córka bardzo zadowolona i nie może doczekać się kolejnych warsztatów z Warsztatolandią
Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zapisać dziecko na zajęcia?

wypełnij formualrz

    lub skontaktuj się bezpośrednio z nami