Warsztaty dla dzieci Kraków

warsztatolandia

Warsztatolandia jest autorskim projektem, który odkrywa przed dziećmi cały świat

Twoje dziecko ma szansę na  rozwijanie swoich  zdolności i zainteresowań, a przy tym realizowanie marzeń w gronie przyjaciół.

Warsztatolandię realizujemy podczas półkolonii, jako cykl warsztatów dla dzieci w Krakowie na zamówienie dla przedszkoli i szkół podstawowych, ale również w wersji jednorazowego wydarzenia dotyczącego konkretnego tematu.

Dlaczego warsztatolandia?

Bo cieszymy się z każdego uśmiechu dziecka, jesteśmy po to by dać mu możliwość twórczego rozwoju, pojawiamy się wszędzie tam, gdzie budzi się potrzeba twórczego spędzenia czasu. 

Projekt Warsztatolandii ma na celu organizowanie zajęć, które skłaniają dzieci do myślenia, rozbudzają ich wyobraźnię i zaspokajają ciekawość.. 

Sztuka kulinarna z różnych stron świata, nie jest nam obca, chętnie też organizujemy spotkania przy afrykańskich bębnach, ucząc się wrażliwości na muzykę lub smakujemy różnych odmian miodu z pobliskiej pasieki i słuchamy z zaciekawieniem opowieści starego pszczelarza. Z natury odważni skauci zachwycą nas tajemnica survivalowego życia, a nawet być może zdradzą kilka sekretów.

Warsztaty dla dzieci realizują ludzie, którzy swoją pasję i wiedzę chcą przekazać dzieciom, odkrywając przed nimi fascynujący świat. Uczą przydatnych umiejętności, praktycznych zwyczajów oraz właściwych rozwiązań.

Jakie zajęcia odbywają się w ramach
warsztatów dla dzieci w Krakowie?

Zrób samodzielnie coś wyjątkowego.
Poznaj jedynego na świecie Robota, który mówi, czuje, reaguje.
Poznaj pomysły na zabawę w domu, na podwórku, z przyjaciółmi.
Naucz się przygotować popularne potrawy świata.
Skonstruuj z klocków LEGO swojego robota, uruchom go i patrz jak wykonuje zadania.
Poznaj techniki i język programistów, zdobądź praktyczne umiejętności.

Opinie rodziców o warsztatolandii

Agnieszka Stawiarska

Rodzic
Warsztatolandia to super połączenie zabawy z nauką . Każdy dzień był podróżą w inny kierunek świata gdzie dzieci miały okazję poznać kulturę i smaki różnych krajów po przez samodzielne gotowanie po zabawy z językiem . Dużo czasu na zabawę i szaleństwo i super panie nauczycielki . Córka bardzo zadowolona i nie może doczekać się kolejnych warsztatów z Warsztatolandią
Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zapisać dziecko na zajęcia?

wypełnij formualrz

    lub skontaktuj się bezpośrednio z nami