Mikołaj – Dzień Dziecka Kraków

Imprezy dla dzieci z okazji Mikołajek, Dnia Dziecka,
lub Balu Karnawałowego

Zaplanujemy i zorganizujemy Twoją  IMPREZĘ z okazji Dnia Dziecka lub Spotkanie z Mikołajem, czy też Bal Karnawałowy lub inną imprezę plenerową w Krakowie, nad Zalewem Kryspinów, w Dworze w Tomaszowicach, na zamku w Niepołomicach, na zamku w Korzkwi, w Twoim przedszkolu, w szkole, w firmie i w każdym miejscu, które wybierzesz. Zorganizujemy idealna imprezę

6 Grudnia, każdego roku Święty Mikołaj odwiedza dzieci w domu, przedszkolu, innym magicznym miejscu. Do tego wydarzenia Elfy, Śnieżynki i pozostali pomocnicy przygotowują się przez cały rok. Oprawa animacyjna, wyjątkowe stroje, świąteczny nastrój i radość, to nasza moc, którą kierujemy się w tym wyjątkowym czasie, by dać dzieciom tyle szczęścia, ile udźwigną renifery.

Imprezy

Jak wyglądają organizowane przez nas imprezy dla dzieci?

Wspólnie z Tobą zaplanujemy każdy szczegół i zdecydujemy o przebiegu i realizacji całego programu. Zapewnimy oczekiwane atrakcje i zaprosimy specjalnych artystów, a wszystko po to by sprostać Twoi oczekiwaniom.

 

Kolorowy zestaw dmuchańców jest niemal obowiązkowym elementem każdej imprezy plenerowej, naszej też. Nie może jednak zabraknąć wyścigów, toru przeszkód, czy zabaw z animatorami. Konieczne stanowisko z malowaniem twarzy i brokatowymi tatuażami też mamy zaplanowane. Pewnie przydałby się śmieszny klaun, który żongluje i wygłupami rozśmiesza dzieci do łez, do tego trochę sztuki balonowej, słodka wata cukrowa i ulubione przez dzieci lody. Dostarczymy też mnóstwo pomysłów i pozytywnej energii naszych animatorów oraz dobrej muzyki i pełno niesamowitych wrażeń oraz bezcennych wspomnień z rodzinnie spędzonego czasu.

 

Organizując z nami imprezę dla Twojego dziecka gwarantujemy:

Wyśmienitą zabawę, porwiemy najbardziej znudzonych, zaskoczymy rozmaitymi atrakcjami, rozbudzimy w każdym z Was uśpione pragnienie odrobiny szaleństwa.

Zadowolenie dzieci i rodziców bawiących się z nami jest największą nagroda i satysfakcją dla Dreamlandii.

Dlaczego warto z nami organizować imprezę dla Twojego dziecka?

Naszą siłą napędową jest zespół utalentowanych i spontanicznych ludzi, dla których najważniejszym celem jest super zabawa i dostarczenie radości dzieciom.

Współpracują z nami artyści, cyrkowcy, iluzjoniści, wyczynowi sportowcy, tancerze, cudowni animatorzy kochający dzieci ponad wszystko.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami