Wynajmij lub kup

QUADY

dostarczają off roadowej adrenaliny. Wyprawy na quadach organizujemy w okolicy Krakowa, Doliny Raby, Pogórze Wiśnickie, Bieszczady, posiadając maszyny wysokiej klasy oraz specjalne pozwolenia i wyszkolonych instruktorów, zabierzemy Cię na ekscytującą przyprawową przejażdżkę.

QUADY

GROTA SOLNA I TĘŻNIA SOLANKOWA

to idealne miejsce by zadbać o odporność dla dzieci i dorosłych. Seans w grocie solnej odpręża i relaksuje, oczyszcza drogi oddechowe i poprawia samopoczucie.

Sięgnij po więcej informacji tutaj

grota solna

GROTA SOLNA

AUTA TERENOWE 4x4

mają moc i dostarczą z pewnością mocnych wrażeń. Zaproś znajomych na całodniową wyprawę na Jurę Krakowsko Częstochowską lub zorganizuj imprezę integracyjną i przeżyj przygodę życia, w błocie, bagnie, piachu. Możliwe, że zostaniesz z tym hobby już na zawsze.

AUTA TERENOWE

ZORBING

3 metrowa kula sferyczna, w której stoczysz się ze zbocza do wody. Dreamlandia to jedyna firma w małopolsce, która organizuje zorbingowe szaleństwo, którego nie da się porównać z niczym. wystarczy wejść do wnętrza kuli zorbing, zapiąć pasy i stoczymy Cie ze zbocza z prędkością nawet do 50 km/ godz. To doskonała rozrywka nie tylko dla miłośników kosmicznych klimatów.

ZORBING

ANIMATOR

 czyli osoba, która pobudzi Cię do działania, zorganizuje najlepszą imprezę urodzinową, piknik firmowy, imprezę dla dzieci, a nawet rozśmieszy do łez i przytuli.

ANIMATOR

PAINTBALL

zapewniamy profesjonalny sprzęt, miłą, fachowa obsługa i lata doświadczeń, atrakcyjne miejsce do gry paintballowej, pełne okopów, słomy, lasu, bunkrów oraz  zapierające dech w piersi scenariusze.

PAINTBALL

PINIATA

sięga starej tradycji w krajach latynoskich, u nas od niedawna stała się stałym elementem urodzin, przypomina postać z bajki, owoc lub zwierze, a wypełniona jest ulubionymi słodyczami. Jej fanów wciąż przybywa w Polsce i na świecie. Musisz ją mieć!

PINIATA

ATRAKCJE NA IMPREZY PLENEROWE

takie jak SUCHY BASEN Z KULKAMI, ZAMEK DO SKAKANIA, MEGA ZJEŻDŻALNIA, czy TOR PRZESZKÓD i EUROBUNGEE  są nieodłącznym elementem każdego pikniku rodzinnego i imprezy firmowej. Wybór odpowiedniego urządzenia zależy od Twoich upodobań. Dostarczymy każdą atrakcję, tylko pozwól, że poznamy Twoje oczekiwania.

ATRAKCJE

Skorzystaj z naszej nowatorskiej usługi wynajmu lub kup atrakcje, które proponujemy