Osiemnastki i rocznice Kraków

Osiemnastki i imprezy okolicznościowe

Chcemy być częścią Waszych wspomnień, dlatego z zaangażowaniem realizujemy każde osiemnaste urodziny, czyli przejście na drugą stronę mocy w świat dorosłych.

 

Do dzieła! Zaczynamy od Daty,  listy gości, potem planujemy z dokładnością ile jesteśmy w stanie przeznaczyć na imprezę osiemnastkową, wybieramy miejsce oraz jedzenie i alkohol. To nie wszystko, zamawiamy DJ’a, tworzymy własną playlistę, bo chcemy bawić się dobrze, do tego dokładamy odrobinę atrakcji, według upodobań. Na koniec wybieramy tort i osoby do zadania specjalnego, do fotorelacji, by wyjątkowe chwile pozostały w pamięci na zawsze.

Osiemnastki

Organizując z nami osiemnastkę masz gwarancje:

super zabawy

możliwość zaproszenia wszystkich przyjaciół, bo przestrzeń nas nie ogranicza

Zabawy cały rok: wiosną, latem, jesienią i zimą i o każdej porze : rano, w południe, wieczorem, a nawet nocą

twoja wyobraźnia i głowa pełna pomysłów, nasza doświadczona grupa animatorów zadba o bezpieczeństwo i mnóstwo radości oraz niezapomnianych wspomnień

Przygoda z nami zapewnia aktywnie spędzony czas wśród przyjaciół, nabycie nowych umiejętności, odkrycie możliwości zabawy wśród tajemnic przyrody.

Opinie rodziców o organizowanych przez nas osiemnastkach

Monika Tomoń

Rodzic
Jak urodziny to tylko z Dreamlandią! Świetni animatorzy znający się na rzeczy. Zabawni, przebojowi, a co najważniejsze - uśmiechnięci 🙂 Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz zaangażowania osób pracujących w Dreamlandii 🙂 Bezproblemowy kontakt, możliwość dostosowania oferty indywidualnie. Z całym sercem będę polecać!!! 🙂

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami