Animacje hotelowe Kraków

Animator dla dzieci

ANIMACJA HOTELOWA, to już od dawna ważny element usługi hotelowej dla rodzin z   dziećmi. Oferta z opcją animacji hotelowej dla dzieci jest rodzajem luxusu.

 

Rodziny coraz częściej wybierają miejsca, gdzie jest dużo atrakcji i różnorodnej rozrywki całodziennej dla wszystkich, ale i odpoczynku oraz możliwości relaksu dla rodziców.

 

ANIMACYJNA PRZYSTAŃ jest często spotykana na basenach, strzeżonych kąpieliskach lub prywatnych plażach, gdzie wypoczywają rodziny z dziećmi.

Animacje

Animacja hotelowa przyniesie każdemu właścicielowi
Hotelu wiele korzyści

Animatorzy budują dobry klimat, integrują gości lub plażowiczów, zdecydowanie podnoszą jakość usługi hotelowej

Radość dzieci i motywacja rodziny do aktywnego spędzenia wspólnego czasu spowodują, że wrócą kolejny raz do tego miejsca.

Bogaty program zabaw przez cały rok, dostosowany do każdej z czterech pór: wiosny, lata, jesieni, zimy zachęci rodziców do wyboru tego hotelu

Każda rodzina poleci znajomym miejsce, gdzie dzieci czuły się szczęśliwe, a rodzice mieli szansę odpocząć, czytając książkę lub relaksując się w hotelowym SPA

Dlaczego my ?

Doświadczony i zgrany Zespół Animatorów precyzyjnie przygotowuje program pod konkretne miejsce, dopasowany do aktualnej pory roku, ale przede wszystkim do konkretnej grupy klientów hotelowych.

Dreamlandia przez lata swojej animacyjnej działalności poznała potrzeby i upodobania dzieci oraz rodziców, zbudowała bank pomysłów i sprawdzonych gier i zabaw, by ich zadowolić.

Konkursy rodzinne , aqua dance, czy terenowa gra lub turniej siatkówki, jak również wakacyjny salon piękności oraz animacyjna przystań dla dzieci, organizowane przez naszych animatorów cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród plażowiczów, jak również gości w obiektach hotelowych.

Chcemy stać się wizytówką obiektu hotelowego, dlatego z ogromną starannością przygotowujemy sie do każdego sezonu, realizujemy usługę animacji hotelowej, czy plażowej na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i możliwości konkretnego miejsca.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami