Urodziny dziecka w Krakowie

Plenerowe imprezy urodzinowe dla dzieci
Zielonki, Las Witkowicki

Urodziny dla dzieci w Krakowie z elementami survivalu, to spontaniczna przygoda bez stołów i krzeseł, organizujemy je w wybranym miejscu w Zielonkach, w Lesie Witkowickim oraz w Pękowicach.

 

Urodziny stacjonarne

Instruktorzy zabaw do dyspozycji przez 2 godziny
w programie do wyboru : escape room, warsztaty konstruktorskie, eksperymenty i doświadczenia disco party, super zabawa full time, ulubione gry w grupie. Poczęstunek : żelki, lizaki lub ciacho, woda, dekoracja stołu , talerzyki, kubki
prezent dla solenizanta zdjęcia pamiątkowe na ściance i w trakcie wydarzenia dekoracje sali

 

Animator dla dzieci

Uwzględnia wiek i liczbę gości, preferencje solenizanta, a także Twoje wskazówki – każda impreza urodzinowa jest więc „szyta na miarę” i dostosowana do indywidualnego charakteru uczestników. Dzięki temu masz pewność, że każdy będzie dobrze wspominał urodziny w plenerze!

Plan jest taki, by każde dziecko czuło się swobodnie, zatem sami wybieracie gry i zabawy.

Animator inspiruje pomysłami, zorganizuje leśny tor przeszkód, gry zespołowe lub pomoże w trudnym zadaniu oraz nauczy jak przygotować ognisko.

 

Urodziny plenerowe

Instruktorzy zabaw do dyspozycji przez 2 godziny w programie do wyboru : survivalowa gra terenowa, poszukiwanie skarbu, gry i zabawy plenerowe, konkurencje, tory przeszkód, budowa szałasu i ognisko / * szczegóły do ustalenia.
prezent dla solenizanta
zdjęcia pamiątkowe
pamiątkowe dyplomy lub legitymacje dla wszystkich karta lojalnościowa dla wszystkich

Zapraszamy na wspólną przygodę bez scenariusza, bo przecież dopiero okaże się, co nas czeka?

Urodziny

Organizując z nami urodziny dla Twojego dziecka masz gwarancje:

super zabawy

możliwość zaproszenia wszystkich przyjaciół, bo przestrzeń nas nie ogranicza

Zabawy cały rok: wiosną, latem, jesienią i zimą i o każdej porze : rano, w południe, wieczorem, a nawet nocą

twoja wyobraźnia i głowa pełna pomysłów, nasza doświadczona grupa animatorów zadba o bezpieczeństwo i mnóstwo radości oraz niezapomnianych wspomnień

Przygoda z nami zapewnia aktywnie spędzony czas wśród przyjaciół, nabycie nowych umiejętności, odkrycie możliwości zabawy wśród tajemnic przyrody.

Dlaczego warto z nami zorganizować urodziny dla Twojego dziecka?

Dreamlandia jest organizacją, która od 2009 roku zrzesza instruktorów, trenerów, pedagogów, animatorów, artystów. Tworzą ją ludzie teatru, sztuki lub prowadzący zajęcia i warsztaty dla dzieci. Są to freelancerzy, studenci, aktorzy, podróżnicy lub po prostu pasjonaci.


Naszym największym doświadczeniem jest życie. Czerpiemy inspirację od naszych klientów, poznając ich potrzeby i oczekiwania.

 

Nieustannie odkrywamy nowe pomysły, chcemy zaskakiwać naszych klientów i wspólnie tworzyć nietuzinkowe projekty.

Niezapomniane urodziny dla dziecka w Zielonkach i okolicach

Szukasz inspiracji na urodziny dla dzieci? Uroczystość w domu lub wynajętej sali zabaw wydaje się nudna, a Twoja pociecha chce czegoś więcej? Zgłoś się do nas! Dysponujemy nieograniczonymi zasobami pomysłów, które chętnie wcielimy w życie podczas imprezy Twojego dziecka. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę z elementami survivalu – aktywne spędzanie czasu w plenerze w gronie rówieśników to recepta na świetne urodziny, podczas których z pewnością nikt nie będzie się nudził!


                            Animator dla dzieci na urodziny

 

Potrzebny Ci animator na urodziny? Chcesz, aby impreza zachwyciła wszystkich gości, a biorące w niej udział dzieci miały zapewnioną kompleksową opiekę? Powierzając nam organizację imprezy plenerowej, masz pewność nie tylko świetnej rozrywki, lecz także bezpieczeństwa uczestników. Wykwalifikowani miłośnicy zabawy zapraszają do kontaktu! Opowiedz nam o swoim dziecku i jego gościach, a my zaplanujemy aktywności, które będą współgrały z ich charakterem, temperamentem i zainteresowaniami. Stawiamy przede wszystkim na radość i świetną zabawę – to one są dla nas priorytetem

Opinie rodziców o organizowanych przez nas urodzinach

Zofia Miczynska-Kapka

Rodzic
Dzień dobry, Emocje po wczorajszej imprezie już opadły i czas na podsumowanie. Bardzo, bardzo dziękujemy!!! Dzieci były bardzo zadowolone. Duże wrażenie zrobiło na wszystkich zaangażowanie i świetne przygotowanie animatorów. Zadania były ciekawe i dostosowane do wieku uczestników. Już teraz kilkoro dzieci zadeklarowało że też chcą mieć takie urodziny 🙂 Z pewnością będziemy polecać Dreamlandie zainteresowanym a może i my skorzystamy ponownie 🙂 Prosimy o przekazanie podziękowań Panu Maćkowi i Pani Kai. Byli rewelacyjni! Cały czas pilnowali, żeby grupa współpracowała, tak by nawet młodsi wiekiem mogli aktywnie brać udział w zabawie.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami