Urodziny dla dzieci Kraków, Małopolska i Zalew Kryspinów

Plenerowe imprezy urodzinowe dla dzieci

Urodziny dla dzieci w Krakowie z elementami survivalu, to spontaniczna przygoda bez stołów i krzeseł, organizujemy je w wybranym miejscu, czy parku w Krakowie, w Słomnikach, w Zielonkach, w Kocmyrzowie, nad Zalewem Kryspinów, a także cudownej okolicy Ojcowa.

 

Co wyróżnia nasz pomysł na urodziny dla dzieci w Krakowie?


Każde spotkanie urodzinowe jest przygotowane specjalnie pod klienta i w konkretnym miejscu. Nie jest to kolejna sala zabaw w Krakowie, ale jej świetna alternatywa. Nasz Animator doskonale poradzi sobie bez bawialni z kulkami.

Plan jest taki, by każde dziecko czuło się swobodnie, zatem sami wybieracie gry i zabawy.

Animator inspiruje pomysłami, zorganizuje leśny tor przeszkód, gry zespołowe lub pomoże w trudnym zadaniu oraz nauczy jak przygotować ognisko.
Zapraszamy na wspólną przygodę bez scenariusza, bo przecież dopiero okaże się, co nas czeka?

Urodziny

Organizując z nami urodziny dla Twojego dziecka masz gwarancje:

super zabawy

możliwość zaproszenia wszystkich przyjaciół, bo przestrzeń nas nie ogranicza

Zabawy cały rok: wiosną, latem, jesienią i zimą i o każdej porze : rano, w południe, wieczorem, a nawet nocą

twoja wyobraźnia i głowa pełna pomysłów, nasza doświadczona grupa animatorów zadba o bezpieczeństwo i mnóstwo radości oraz niezapomnianych wspomnień

Przygoda z nami zapewnia aktywnie spędzony czas wśród przyjaciół, nabycie nowych umiejętności, odkrycie możliwości zabawy wśród tajemnic przyrody.

Dlaczego warto z nami zorganizować urodziny dla Twojego dziecka?

Dreamlandia jest organizacją, która od 2009 roku zrzesza instruktorów, trenerów, pedagogów, animatorów, artystów. Tworzą ją ludzie teatru, sztuki lub prowadzący zajęcia i warsztaty dla dzieci. Są to freelancerzy, studenci, aktorzy, podróżnicy lub po prostu pasjonaci.


Naszym największym doświadczeniem jest życie. Czerpiemy inspirację od naszych klientów, poznając ich potrzeby i oczekiwania.

 

Nieustannie odkrywamy nowe pomysły, chcemy zaskakiwać naszych klientów i wspólnie tworzyć nietuzinkowe projekty.

Opinie rodziców o organizowanych przez nas urodzinach

Zofia Miczynska-Kapka

Rodzic
Dzień dobry, Emocje po wczorajszej imprezie już opadły i czas na podsumowanie. Bardzo, bardzo dziękujemy!!! Dzieci były bardzo zadowolone. Duże wrażenie zrobiło na wszystkich zaangażowanie i świetne przygotowanie animatorów. Zadania były ciekawe i dostosowane do wieku uczestników. Już teraz kilkoro dzieci zadeklarowało że też chcą mieć takie urodziny 🙂 Z pewnością będziemy polecać Dreamlandie zainteresowanym a może i my skorzystamy ponownie 🙂 Prosimy o przekazanie podziękowań Panu Maćkowi i Pani Kai. Byli rewelacyjni! Cały czas pilnowali, żeby grupa współpracowała, tak by nawet młodsi wiekiem mogli aktywnie brać udział w zabawie.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami