Urodziny dziecka w Krakowie

Plenerowe imprezy urodzinowe dla dzieci
Kraków, Małopolska i Zalew Kryspinów

Urodziny dla dzieci w Krakowie z elementami survivalu, to spontaniczna przygoda bez stołów i krzeseł, organizujemy je w wybranym miejscu, czy parku w Krakowie, w Słomnikach, w Zielonkach, w Kocmyrzowie, nad Zalewem Kryspinów, a także cudownej okolicy Ojcowa.Co wyróżnia nasz pomysł na urodziny dla dzieci w Krakowie?

Każde spotkanie urodzinowe jest przygotowane specjalnie pod klienta i w konkretnym miejscu. Nie jest to kolejna sala zabaw w Krakowie, ale jej świetna alternatywa. Nasz Animator doskonale poradzi sobie bez bawialni z kulkami. Organizacja urodzin dla dzieci w Krakowie i jego malowniczych okolicach to nasza specjalność. Koncentrujemy zabawy wokół atrakcyjnych aktywności na świeżym powietrzu, aby – poza świetną rozrywką – dać maluchom możliwość odkrywania w sobie nowych umiejętności i pasji, a także budowania kondycji fizycznej.

Animator dla dzieci

Uwzględnia wiek i liczbę gości, preferencje solenizanta, a także Twoje wskazówki – każda impreza urodzinowa jest więc „szyta na miarę” i dostosowana do indywidualnego charakteru uczestników. Dzięki temu masz pewność, że każdy będzie dobrze wspominał urodziny w plenerze! Plan jest taki, by każde dziecko czuło się swobodnie, zatem sami wybieracie gry i zabawy. Animator inspiruje pomysłami, zorganizuje leśny tor przeszkód, gry zespołowe lub pomoże w trudnym zadaniu oraz nauczy jak przygotować ognisko.

Urodziny plenerowe

To doskonała okazja do budowania pewności siebie podczas uczestnictwa w nowych wyzwaniach i realizowania zadań, które do tej pory wydawały się nieosiągalne. Co więcej, nasi animatorzy potrafią zmotywować dzieci do zabawy, zachęcają do aktywnego udziału w imprezie, a każdy z gości czuje się wyjątkowy i pozostaje pod fachową opieką.   Zapraszamy na wspólną przygodę bez scenariusza, bo przecież dopiero okaże się, co nas czeka?

Urodziny

Organizując z nami urodziny dla Twojego dziecka masz gwarancje:

super zabawy

możliwość zaproszenia wszystkich przyjaciół, bo przestrzeń nas nie ogranicza

Zabawy cały rok: wiosną, latem, jesienią i zimą i o każdej porze : rano, w południe, wieczorem, a nawet nocą

twoja wyobraźnia i głowa pełna pomysłów, nasza doświadczona grupa animatorów zadba o bezpieczeństwo i mnóstwo radości oraz niezapomnianych wspomnień

Przygoda z nami zapewnia aktywnie spędzony czas wśród przyjaciół, nabycie nowych umiejętności, odkrycie możliwości zabawy wśród tajemnic przyrody.

Dlaczego warto z nami zorganizować urodziny dla Twojego dziecka?

Dreamlandia jest organizacją, która od 2009 roku zrzesza instruktorów, trenerów, pedagogów, animatorów, artystów. Tworzą ją ludzie teatru, sztuki lub prowadzący zajęcia i warsztaty dla dzieci. Są to freelancerzy, studenci, aktorzy, podróżnicy lub po prostu pasjonaci.


Naszym największym doświadczeniem jest życie. Czerpiemy inspirację od naszych klientów, poznając ich potrzeby i oczekiwania.

 

Nieustannie odkrywamy nowe pomysły, chcemy zaskakiwać naszych klientów i wspólnie tworzyć nietuzinkowe projekty.

Niezapomniane urodziny dla dziecka Kraków i okolice

Szukasz inspiracji na urodziny dla dzieci? Uroczystość w domu lub wynajętej sali zabaw wydaje się nudna, a Twoja pociecha chce czegoś więcej? Zgłoś się do nas! Dysponujemy nieograniczonymi zasobami pomysłów, które chętnie wcielimy w życie podczas imprezy Twojego dziecka. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę z elementami survivalu – aktywne spędzanie czasu w plenerze w gronie rówieśników to recepta na świetne urodziny, podczas których z pewnością nikt nie będzie się nudził!

 

Animator dla dzieci na urodziny

  Potrzebny Ci animator na urodziny? Chcesz, aby impreza zachwyciła wszystkich gości, a biorące w niej udział dzieci miały zapewnioną kompleksową opiekę? Powierzając nam organizację imprezy plenerowej, masz pewność nie tylko świetnej rozrywki, lecz także bezpieczeństwa uczestników. Wykwalifikowani miłośnicy zabawy zapraszają do kontaktu! Opowiedz nam o swoim dziecku i jego gościach, a my zaplanujemy aktywności, które będą współgrały z ich charakterem, temperamentem i zainteresowaniami. Stawiamy przede wszystkim na radość i świetną zabawę – to one są dla nas priorytetem

Opinie rodziców o organizowanych przez nas urodzinach

Zofia Miczynska-Kapka

Rodzic
Dzień dobry, Emocje po wczorajszej imprezie już opadły i czas na podsumowanie. Bardzo, bardzo dziękujemy!!! Dzieci były bardzo zadowolone. Duże wrażenie zrobiło na wszystkich zaangażowanie i świetne przygotowanie animatorów. Zadania były ciekawe i dostosowane do wieku uczestników. Już teraz kilkoro dzieci zadeklarowało że też chcą mieć takie urodziny 🙂 Z pewnością będziemy polecać Dreamlandie zainteresowanym a może i my skorzystamy ponownie 🙂 Prosimy o przekazanie podziękowań Panu Maćkowi i Pani Kai. Byli rewelacyjni! Cały czas pilnowali, żeby grupa współpracowała, tak by nawet młodsi wiekiem mogli aktywnie brać udział w zabawie.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami