ZRÓB TO SAM

Jeśli Twoje dziecko ma 5 lat lub więcej. Jeśli aktywne działanie to Twoja  pasja, ale przede wszystkim ulubione zajęcie Twojego dziecka, to my je zmienimy w zrealizowane marzenie. Warsztaty Zrób to sam, dają bardzo dużo możliwości : świetnie integrują, wnoszą dużo radości i ogromnej satysfakcji  z własnoręcznie wykonanego przedmiotu, umożliwiają zabawne spędzenie czasu w grupie najlepszych przyjaciół. . Poczujcie zatem  flow, weźcie sprawy w swoje ręce i  dołączcie do grona ludzi realizujących niesamowite pomysły, odkrywających świat na nowo. Podczas warsztatów powstają kreatywne rzeczy, praktyczne przedmioty lub dzieją się fascynujące doświadczenia i eksperymenty.

zrób to sam

ZRÓ TO SAM

Co dają te warsztaty?:

przedmiot zrobiony przez siebie samodzielnie

trening skupienia uwagi

nowych przyjaciół

przydatne doświadczenie na przyszłość

umiejętność przestrzennego myślenia

W programie warsztatów oferujemy zajęcia z dziedziny: aktywności intelektualnej i ruchowej, chemii, fizyki, techniki, plastyki, kulinarnej, a nawet przyrodniczej.

Uczestnicy poznają ponad 50 sposobów na zabawy z kolegami i koleżankami, zagrają w setki ciekawych gier planszowych, poznają zasady rozwijających intelektualnie gier towarzyskich, jak szachy, skonstruują własne arcydzieło, może zrobią pamiętnik, zasadzą rośliny, wezmą udział w eksperymentach chemicznych. Na pewno zdobędą wszechstronną wiedzę, we wspaniałej atmosferze i przyjemnie spędzonym czasie.

Jakie zajęcia odbywają się w ramach
warsztatów dla dzieci w Krakowie

Aktualna oferta dostępna jest na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/warsztatolandiadladzieci/

 

Warsztatolandia to niesamowite eksperymenty i warsztaty kreatywne


Aby wziąć udział w warsztatach:

wypełnij formualrz

    lub skontaktuj się bezpośrednio z nami

    Zapraszamy! Działanie razem przynosi zawsze świetne efekty !