Gry terenowe

Aktywna zabawa pod opieką Instruktorów Survivalu i Animatorów. Jest to forma warsztatów w plenerze, na przykład nad Zalewem Kryspinów, w parku, w lesie. To zabawa na serio i tylko dla odważnych dzieci w wieku od 7 lat. Opracowane przez nas gry terenowe opowiadają historię między innymi Harrego Pottera, Króla Artura, Bogów Greckich, Piratów i Dzikiego Zachodu. Każde dziecko znajdzie tu dla siebie coś ciekawego. Podczas naszych spotkań dzieci będą miały okazję zdobyć wiele nowych umiejętności z dziedziny survivalu, ale również możliwość spędzenia  czasu na świeżym powietrzu i przeżycia prawdziwej przygody w gronie wspaniałych przyjaciół.  Zadania i zagadki, z którymi się zmierzą śmiałkowie są na prawdę wymagające i tylko dla odważnych. Udział w grze wymaga koncentracji, precyzji i zaangażowania. Ekipa naszych Animatorów gwarantuje nie lada przeżycia i wyzwania.

Gry terenowe

GRY TERENOWE

Poznaj korzyści z warsztatów:

integracja i praca w grupie

umiejętność radzenia sobie ze stresem i wyzwaniami

praktyczna wiedza

radość z sukcesu – bezcenne 🙂

rywalizacja w ramach ustalonych reguł

budowanie wzajemnego zaufania

umiejętność pogodzenia się z ewentualną porażka – element ryzyka 🙂

 

Uwaga!

Uczymy życia, samodzielności, przekazujemy cenne wartości i trenujemy sztukę przetrwania. Warsztaty pozwalają poznać swoją naturę, pokonać słabości, poznać swoje możliwości i ograniczenia kiedy przyjdzie liczyć tylko na siebie. Nie ma tu miejsca na płacz, na strach, na fochy.

Informacje dla odważnych:

Najbardziej odważni z odważnych! Najwytrwalsi z wytrwałych! – Za udział w cyklu gier terenowych czeka Was nagroda na miarę Rycerza, Skauta albo co najmniej Pirata.

Przygoda czeka ! Nie ma co zwlekać, czas zagrać o wysoką stawkę! Zapraszamy!

wypełnij formualrz

    lub skontaktuj się bezpośrednio z nami