PÓŁKOLONIE ZIMOWE POD KRAKOWEM Z WARSZTATOLANDIĄ

PÓŁKOLONIE ZIMOWE

PÓŁKOLONIE ZIMOWE POD KRAKOWEM Z WARSZTATOLANDIĄ , przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ludzi Pozytywnych HALCYON, to spełnienie dziecięcych marzeń. Mówimy TAK dziecięcej wyobraźni i fantazji! Pozwalamy na więcej niż ktokolwiek, gdziekolwiek 🙂 Bezkarnie paprzemy się w farbie, kolorowych glutach, targamy papier, wylewamy kleje, malujemy błotem, kreatywnie grzebiemy w ziemi, mieszamy, miksujemy, czarujemy i brudzimy się. Stawiamy na rozwój fizyczny, razem z Active Academy Giebułtów zapewniamy mnóstwo aktywności sportowych, jak : turnieje, tory przeszkód np.: ninja kids, warrior kids.

Najbliższe turnusy naszych Półkolonii Zimowych już w styczniu podczas Ferii 2022  ( 17.01-21.01.2022 oraz 24.01.-28.01.2022)

Bogaty program, świetna, doświadczona kadra, wyjątkowe miejsca.

Będzie bezpiecznie, bo z pakietem ubezpieczenia, będzie zgodnie z obostrzeniami epidemiologicznymi, będzie zdrowo i pysznie podczas obiadów, które zapewni sprawdzony catering.

Świetna zabawa przez 10 dni od poniedziałku do piątku, od 7:30-16:30

Aż dwie lokalizacje :

Kulturoteka/Biblioteka w Bibicach, Rynek 2

Szkoła Językowa Leonardo School w Słomnikach, ul. Św., Jana Pawła II 2b

WARSZTATY które odbędą się podczas Półkolonii Zimowych, to najbardziej uwielbiane tematy: Slyme, tubijelly, magiczne z bańkami mydlanymi, ekologiczne,  sztuczny śnieg, karmnik, malowanie stopami, rękami, animacyjne, eksperymenty, balonowe

NINJA KIDS, to wyjątkowy tor z przeszkodami,  genialny sposób na rozładowanie nadmiaru energii, świetna rozrywka, możliwość pozbycia stresu, ale również doskonale wpływa na ogólny rozwój sprawności fizycznej. Pokochały go wszystkie dzieci, dlatego Nasz Ninja Kids, to podstawa w programie najbliższych półkolonii, stawiamy na rozwój

Podczas turnusów Półkolonii zimowych na maksa wykorzystujemy wyobraźnię i zaspokajamy ciekawość dzieci, pokazując im świat i możliwości, jakich dotąd nie znali.

Najważniejsze jest jednak to, że dzięki świetnie zorganizowanemu programowi Półkolonii Zimowych, dajemy świetne rozwiązanie Rodzicom, którzy mogą odpocząć lub realizować swoje plany, bez wyrzutów pójść na wymarzone zakupy, na trening lub do pracy, podczas, gdy my zajmujemy się dziećmi i to w doskonałym stylu.

Zapisy tutaj !

www.warsztatolandia.pl