Półkolonie i kolonie Kraków

Chcesz, aby Twoje dziecko aktywnie spędziło czas wolny od szkoły? Twoim celem jest zapewnienie mu znakomitej zabawy, edukacji i bezpieczeństwa? Dreamlandia przygotowała ofertę specjalnie dla Ciebie – półkolonie letnie i zimowe. Naszym głównym terenem działania jest Kraków, Miechów i Słomniki. Gwarantujemy, że Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić.

 

Dla wszystkich rodziców, którzy nie mają czasu na rodzinny letni lub zimowy wyjazd lub chcą urozmaicić kalendarz dziecka o kolejne ciekawe wydarzenia, przygotowujemy półkolonie. Połączenie edukacji, zmagań sportowych i niesamowitych atrakcji to doskonały sposób, aby dostarczyć dziecku nowych wrażeń, rozwinąć jego kreatywność oraz stworzyć okazję do radosnej zabawy z rówieśnikami.

 

Półkolonie to dobry sposób, aby uniknąć problemu z nudzącymi się dziećmi i nastolatkami, które nie wiedzą w jaki sposób spożytkować czas wolny od szkolnych zajęć. Nie chcesz, aby Twoje dziecko spędzało czas przed komputerem, czy telefonem ?Zorganizowany wypoczynek pomoże Ci uniknąć tego problemu nawet wtedy, gdy nie masz wolnego w pracy i nie możesz samodzielnie zorganizować dziecku ciekawych atrakcji.

 

Rozwój i aktywność

Bogata tematyka półkolonii łączy wyjazdy, wycieczki, ciekawe zajęcia pozwalające dzieciom poszerzyć wiedzę, a jednocześnie stanowiące znakomitą zabawę, o którą tak trudno na co dzień. Bogaty program sportowy to znakomity pomysł, aby Twoje dziecko zadbało o aktywność na świeżym powietrzu, nauczyło się zdrowej rywalizacji i pokonywania przeszkód.

Całość uzupełniona jest o kreatywną i swobodną zabawą, która pozwala najmłodszym fantastycznie spędzić wolny czas. Wyjątkowe wrażenia gwarantowane!