Wieczór Panieński Kraków

Wieczory Panieńskie

Planujesz atrakcje na wieczór panieński i nie wiesz, na co się zdecydować? To wyjątkowy event, wymagający niezwykłej pomysłowości i oryginalności, aby zachwycić uczestniczki i zapewnić im niezapomnianą zabawę przez całą noc. Organizacja wieczoru panieńskiego to jedna z naszych specjalizacji! Chętnie pomożemy Ci wykreować nieszablonową imprezę, symbolicznie wieńczącą ostatni dzień wolności przyszłej panny młodej. Zobacz, co możemy Ci zaproponować.

 

 

Panieńskie

 

Organizacja wieczoru panieńskiego krok po kroku

Jest to symbol ostatniego dnia wolności narzeczonej.  Dreamlandia zaskakuje realizacjami wieczoru panieńskiego w Krakowie. Przekonaj się, warto!

Zaczynamy od ustalenia terminu, miejsca i listy gości. Podczas burzy mózgów wraz z Przyjaciółmi przyszłej Pani Młodej, precyzyjnie opracowujemy scenariusz. Kreatywne pomysły biorą się z tego, że każdy zna Bohatera wieczoru z innej strony, zatem bez problemu dopasujemy charakter imprezy pod ich preferencje. W kolejnym etapie szacujemy budżet, wybieramy menu oraz decydujemy jak się ubrać. Nie może zabraknąć symbolicznych prezentów, które pozostawią cudowne wspomnienia. Kiedy wszystko jest gotowe, zapraszamy Pannę Młodą, nie zdradzając im szczegółów, by pozostał element zaskoczenia, zaczynamy odliczać.

W XVIII wieku młode Panny spotykały się w smutnej atmosferze, rozplatając warkocze przyszłej Pani Młodej, a potem na nowo zaplatały z dodatkiem szpilek i igieł, towarzyszyły temu smutne pieśni na pożegnanie. W latach 90 tych hucznie zaczęto obchodzić wieczór panieński i wieczór kawalerski. Moda przyszła do nas zza oceanu. W 2009 roku Dreamlandia zaczęła organizować w Polsce wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie z wielkim rozmachem, bo My wiemy jak się bawić.


Szalone pomysły na wieczór panieński!

Mamy pomysły na wieczór panieński, które zachwycą zarówno miłośniczki klasycznych rozwiązań, jak i panie pragnące przeżyć niezapomnianą przygodę, wyzwalającą mnóstwo adrenaliny. Miejsce na wieczór panieński nie musi być restauracją, klubem tanecznym czy dyskoteką. Nie musicie ograniczać się do domówki! Równie dobrze – o ile nie lepiej – sprawdzają się imprezy plenerowe, podczas których aktywnie spędzicie czas i doświadczycie nieznanych dotąd atrakcji.


Panieński Express

Wieczór Panieński i Kawalerski zorganizowany w stylu programu telewizyjnego „Azja Express”. 

Nasze przykładowe pomysły na niebanalną zabawę

Motoryzacyjne

z elementami off road na quadach lub autami terenowymi w błocie, wodzie i po podjazdach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Reality Show

czyli wielki wyścig inspirowany programem Azja Express, podczas którego uczestnicy zmierzą się ze swoimi słabościami, poznają kulturę, ludzi, a przede wszystkim samych siebie! Tej przygody nie zapomną nigdy!

Ekstremalne

w kuli zorbingowej, gdzie świat wiruje, a uczestnik musi pokonać strach by stoczyć się ze zbocza do wody lub przejść czerwoną trasę.

Paintballowe

bo nie ma to jak strój moro, las, gdzie rozpoczyna się prawdziwa gra wśród bunkrów i okopów, worków z piaskiem. Gra dla wytrwałych i żądnych adrenaliny.

Wyczynowe

w parku linowym, zawisnąć na wysokości kilku metrów, pokonać dystans między koronami drzew, by wrócić z powrotem na ziemię i zaszaleć w wakeparku, najbardziej wakacyjnym miejscu Krakowa

Dlaczego warto z nami zorganizować wieczór panieński?

Przyjaciele są największą wartością

chcemy być częścią ważnych chwil w ich życiu, zespół Dreamlandii sprawi, że te chwile staną się bezcenne.

Gdy są chęci, ale brak inspiracji

Ekipa Dreamlandii przybywa z bankiem pomysłów i pomaga w realizacji bardzo ważnego wieczoru, sprawi by stał się ekstra wydarzeniem i najlepszym prezentem ever.

Poznaj nasze pomysły na panieński

Zastanawiasz się, jaka zabawa na panieński sprawdzi się najlepiej? Zaufaj naszemu doświadczeniu i daj się zainspirować. Zgłoś się do nas, a zaproponujemy Ci kilka wariantów spędzenia tego wyjątkowego wieczoru. Dzięki temu Ty i Twoje przyjaciółki będziecie zachwycone! Zawsze z chęcią doradzamy pomysły na panieński, aby odpowiadały indywidualnym oczekiwaniom i temperamentom uczestniczek eventu. To pewność zadowolenia oraz radosnych wspomnień na lata!

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami