Wieczór Kawalerski Kraków

Wieczory Kawalerskie Kraków

Szukasz inspiracji na to, jak zorganizować wieczór kawalerski w ciekawy sposób? Z chęcią Ci pomożemy! Mamy niejeden pomysł na kawalerski, który zachwyci każdego – miłośnika spokojnej zabawy, a także pasjonata przygód wyzwalających adrenalinę! Chcesz, aby ten event zapadł w pamięci przyszłego pana młodego i wszystkich uczestników? Zgłoś się do nas, mamy przepis na świetną rozrywkę!

 

Kawalerskie

Organizacja kawalerskiego w Krakowie – zrobimy to dla Ciebie

To może być najcudowniejszy dzień, niezapomniany wieczór, albo szalona noc. Przyszły Pan Młody ma szanse ostatni raz spotkać się w gronie swoich przyjaciół, jak do tej pory, bo przecież już za moment będzie w związku małżeńskim, a to zobowiązuje. 

Od czego zaczynamy ? Zazwyczaj organizacją wydarzenia zajmują się przyjaciele Pana Młodego, realizując kawalerski,  albo w formie niespodzianki, albo jawnego zaplanowanego spotkania. Ważnym elementem udanego kawalerskiego jest ustalenie listy gości. Jak każde  spotkanie towarzyskie, by było udane, a zabawa obfita i wyjątkowa, powinno się odbyć w gronie najbliższych, dobrze znających się ludzi.

Gdy lista gości jest potwierdzona, czas na oszacowanie budżetu. To dosyć ważny element organizacji wieczoru kawalerskiego, który daje jasność, na co organizatorzy mogą sobie pozwolić. Teraz tylko wybrać i potwierdzić termin i można przejść do następnego etapu.

Kolejny  etap organizacji kawalerskiego, to decyzja o wyborze charakteru wydarzenia, czy to nocna imprez w ulubionym klubie, czy to całodniowa przygoda, coś w rodzaju reality show, gry terenowej, pełne ekstremalnych przeżyć, czy też wieczorne szybkie  off road na quadach z ogniskiem lub staczanie w trzy metrowej kuli zorbing ze zbocza do wody, zakończone grillem. Skoro już wszystko mamy ustalone, zapraszamy gościa honorowego – Pana Młodego do wspólnej zabawy. Tutaj można dodać jeszcze znaczący prezent na wieczór kawalerski, wcale nie chodzi o drogi,  rzeczowy, ale pozostawiający bezcenne wspomnienia z wieczoru kawalerskiego i potwierdzający, że jesteście prawdziwymi przyjaciółmi.

Organizacja wieczoru kawalerskiego, to : 

  • Mnóstwo wspomnień na całe życie
  • Bezcenne chwile z najlepszymi kumplami
  • Świetna zabawa z adrenaliną, to co chłopaki kochają najbardziej
  • Możliwość sprawdzenia swoich możliwości w niecodziennych sytuacjach.

 

Nietypowy kawalerski? Z nami to możliwe!

Wieczór kawalerski kojarzy się przede wszystkim z huczną imprezą, podczas której przyszły pan młody i jego przyjaciele nie skąpią alkoholu i oddają się tanecznej zabawie. Jednak nie każdemu taki sposób świętowania odpowiada. Jeśli jesteś miłośnikiem oryginalnych rozwiązań, będziesz zachwycony tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Miejsce na kawalerski nie musi być nudne! Chcesz zrezygnować z klasycznego spotkania w lokalu lub dyskotece? Postaw na niezapomnianą przygodę w plenerze i spędź ten czas aktywnie!


Kawalerski Express

Wieczór Panieński i Kawalerski zorganizowany w stylu programu telewizyjnego „Azja Express”. 


Nasze przykładowe pomysły na niebanalną zabawę

Motoryzacyjne

z elementami off road na quadach lub autami terenowymi w błocie, wodzie i po podjazdach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Reality Show

czyli wielki wyścig inspirowany programem Azja Express, podczas którego uczestnicy zmierzą się ze swoimi słabościami, poznają kulturę, ludzi, a przede wszystkim samych siebie! Tej przygody nie zapomną nigdy!

Ekstremalne

w kuli zorbingowej, gdzie świat wiruje, a uczestnik musi pokonać strach by stoczyć się ze zbocza do wody lub przejść czerwoną trasę.

Paintballowe

bo nie ma to jak strój moro, las, gdzie rozpoczyna się prawdziwa gra wśród bunkrów i okopów, worków z piaskiem. Gra dla wytrwałych i żądnych adrenaliny.

Wyczynowe

w parku linowym, zawisnąć na wysokości kilku metrów, pokonać dystans między koronami drzew, by wrócić z powrotem na ziemię i zaszaleć w wakeparku, najbardziej wakacyjnym miejscu Krakowa

Dlaczego warto z nami zorganizować wieczór kawalerski ?

Przyjaciele są największą wartością

chcemy być częścią ważnych chwil w ich życiu, zespół Dreamlandii sprawi, że te chwile staną się bezcenne.

Gdy są chęci, ale brak inspiracji

Ekipa Dreamlandii przybywa z bankiem pomysłów i pomaga w realizacji bardzo ważnego wieczoru, sprawi by stał się ekstra wydarzeniem i najlepszym prezentem ever.

Zaproś przyjaciół na niezapomniany wieczór kawalerski w Krakowie!

Naszą specjalnością jest organizacja imprez w nietypowej formie. Unikamy sztampowych i szablonowych rozwiązań, oferując Ci oryginalne pomysły na kawalerski. Wybierz spośród nich te, które najtrafniej odpowiadają Twoim oczekiwaniom i zachwycą wszystkich uczestników. Nie wiesz, na który wariant się zdecydować? Zgłoś się do nas – chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję. Wiemy, jak zorganizować wieczór kawalerski w dobrym stylu.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami