Wieczór Kawalerski Kraków

Wieczory Kawalerskie Kraków

To może być najcudowniejszy dzień, niezapomniany wieczór, albo szalona noc. Przyszły Pan Młody ma szanse ostatni raz spotkać się w gronie swoich przyjaciół, jak do tej pory, bo przecież już za moment będzie w związku małżeńskim, a to zobowiązuje. 

Od czego zaczynamy ? Zazwyczaj organizacją wydarzenia zajmują się przyjaciele Pana Młodego, realizując kawalerski,  albo w formie niespodzianki, albo jawnego zaplanowanego spotkania. Ważnym elementem udanego kawalerskiego jest ustalenie listy gości. Jak każde  spotkanie towarzyskie, by było udane, a zabawa obfita i wyjątkowa, powinno się odbyć w gronie najbliższych, dobrze znających się ludzi.

Gdy lista gości jest potwierdzona, czas na oszacowanie budżetu. To dosyć ważny element organizacji wieczoru kawalerskiego, który daje jasność, na co organizatorzy mogą sobie pozwolić. Teraz tylko wybrać i potwierdzić termin i można przejść do następnego etapu.

 

Kawalerskie

Kolejny  etap organizacji kawalerskiego, to decyzja o wyborze charakteru wydarzenia, czy to nocna imprez w ulubionym klubie, czy to całodniowa przygoda, coś w rodzaju reality show, gry terenowej, pełne ekstremalnych przeżyć, czy też wieczorne szybkie  off road na quadach z ogniskiem lub staczanie w trzy metrowej kuli zorbing ze zbocza do wody, zakończone grillem. Skoro już wszystko mamy ustalone, zapraszamy gościa honorowego – Pana Młodego do wspólnej zabawy. Tutaj można dodać jeszcze znaczący prezent na wieczór kawalerski, wcale nie chodzi o drogi,  rzeczowy, ale pozostawiający bezcenne wspomnienia z wieczoru kawalerskiego i potwierdzający, że jesteście prawdziwymi przyjaciółmi.

Organizacja wieczoru kawalerskiego, to : 

Mnóstwo wspomnień na całe życie

Bezcenne chwile z najlepszymi kumplami

Świetna zabawa z adrenaliną, to co chłopaki kochają najbardziej

Możliwość sprawdzenia swoich możliwości w niecodziennych sytuacjach.

Panieński i Kawalerski Express

Wieczór Panieński i Kawalerski zorganizowany w stylu programu telewizyjnego “Azja Express”. 

Nasze przykładowe pomysły na niebanalną zabawę

Motoryzacyjne

z elementami off road na quadach lub autami terenowymi w błocie, wodzie i po podjazdach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Reality Show

czyli wielki wyścig inspirowany programem Azja Express, podczas którego uczestnicy zmierzą się ze swoimi słabościami, poznają kulturę, ludzi, a przede wszystkim samych siebie! Tej przygody nie zapomną nigdy!

Ekstremalne

w kuli zorbingowej, gdzie świat wiruje, a uczestnik musi pokonać strach by stoczyć się ze zbocza do wody lub przejść czerwoną trasę.

Paintballowe

bo nie ma to jak strój moro, las, gdzie rozpoczyna się prawdziwa gra wśród bunkrów i okopów, worków z piaskiem. Gra dla wytrwałych i żądnych adrenaliny.

Wyczynowe

w parku linowym, zawisnąć na wysokości kilku metrów, pokonać dystans między koronami drzew, by wrócić z powrotem na ziemię i zaszaleć w wakeparku, najbardziej wakacyjnym miejscu Krakowa

Dlaczego warto z nami zorganizować wieczór kawalerski ?

Przyjaciele są największą wartością

chcemy być częścią ważnych chwil w ich życiu, zespół Dreamlandii sprawi, że te chwile staną się bezcenne.

Gdy są chęci, ale brak inspiracji

Ekipa Dreamlandii przybywa z bankiem pomysłów i pomaga w realizacji bardzo ważnego wieczoru, sprawi by stał się ekstra wydarzeniem i najlepszym prezentem ever.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami