Piniata Kraków

Piniata urodzinowa

Piniata urodzinowa dla dzieci przybiera najróżniejsze kształty. Jest  ulubioną postacią z bajki, bohaterem kreskówki i gry lub po prostu zwierzakiem, maskotką, figurą, owocem. W zależności od upodobań przyjmuje różne rozmiary, ale zawsze spełnia tą samą funkcję- najlepszej niespodzianki. Piniata przyciąga uwagę, jest pięknym i zaskakującym elementem każdych urodzin. Kolorowa piniata w wymarzonym kształcie dostarczy każdemu dziecku wiele radości i słodkiej przyjemności podczas imprezy urodzinowej, gdyż zawsze jest wypełniona po brzegi pysznymi słodyczami.

Wszechstronność piniaty przyczynia się do wzrostu jej popularności na całym świecie. Coraz częściej piniatę wykorzystuje się na wydarzeniach firmowych i imprezach dla dorosłych. Piniata oczarowuje gości, ale też jest świetnym elementem zaskoczenia dla uczestników imprez firmowych, co daje ogromną satysfakcję i gwarancję organizatorom.

Piniata

W dawnych czasach piniata była symbolem religijnym, swego rodzaju nagrodą za zachowanie wiary, dzisiaj jest uważana za ciekawą atrakcję.

Zawieszona na sznurku, musi zostać uderzona specjalnym kijem, a po jej rozbiciu wysypuje się cała masa cukierków, lizaków, wszelakich słodkości, które zostają zebrane przez uczestników imprezy. Jest to sprawdzian zwinności, gdyż, kto sprytniejszy, ten zdobędzie więcej smakołyków.


Piniata:

  • Zachwyca kształtem i wyglądem
  • Jest wyrazem miłości 
  • Daje wielką radość obdarowanemu
  • Słodka, najlepsza niespodzianka

    Jak i gdzie można kupić piniatę ? Piniatę można kupić w Dreamlandii. Wystarczy wybrać wzór. Dokonać zakupu. Zamówić na wybrany termin. 

Naszym klientom gwarantujemy:

dobrą zabawę

niezapomniane wrażenia

aktywnie spędzony czas

aktywnie spędzony czas

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami