Panieńskie i kawalerskie

Panieńskie i Kawalerskie w Krakowie i nie tylko

Skoro to symbol ostatniego dnia wolności Narzeczonych, a Dreamlandia zaskakuje realizacjami wieczoru panieńskiego i wieczoru kawalerskiego- Tak, warto.

 

Zaczynamy od ustalenia terminu, miejsca i listy gości. Podczas burzy mózgów wraz z Przyjaciółmi przyszłej Pani Młodej lub Pana Młodego, precyzyjnie opracowujemy scenariusz. Kreatywne pomysły biorą się z tego, że każdy zna Bohaterów wieczoru z innej strony, zatem bez problemu dopasujemy charakter imprezy pod ich preferencje. W kolejnym etapie szacujemy budżet, wybieramy menu oraz decydujemy jak się ubrać. Nie może zabraknąć symbolicznych prezentów, które pozostawią cudowne wspomnienia. Kiedy wszystko jest gotowe, zapraszamy Pannę Młodą lub Pana Młodego, nie zdradzając im szczegółów, by pozostał element zaskoczenia, zaczynamy odliczać.

Panieńskie i Kawalerskie

W XVIII wieku młode Panny spotykały się w smutnej atmosferze, rozplatając warkocze przyszłej Pani Młodej, a potem na nowo zaplatały z dodatkiem szpilek i igieł, towarzyszyły temu smutne pieśni na pożegnanie. W latach 90 tych hucznie zaczęto obchodzić wieczór panieński i wieczór kawalerski. Moda przyszła do nas z zza oceanu. W 2009 roku Dreamlandia zaczęła organizować w Polsce wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie z wielkim rozmachem, bo My wiemy jak się bawić.

Nasze przykładowe pomysły na niebanalną zabawę

Motoryzacyjne

z elementami off road na quadach lub autami terenowymi w błocie, wodzie i po podjazdach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Survivalowe

czyli wielki wyścig, podczas którego uczestnicy zmierzą się ze swoimi słabościami, poznają kulturę, ludzi, a przede wszystkim samych siebie! Tej przygody nie zapomną nigdy!

Ekstremalne

w kuli zorbingowej, gdzie świat wiruje, a uczestnik musi pokonać strach by stoczyć się ze zbocza do wody lub przejść czerwoną trasę.

Paintballowe

bo nie ma to jak strój moro, las, gdzie rozpoczyna się prawdziwa gra wśród bunkrów i okopów, worków z piaskiem. Gra dla wytrwałych i żądnych adrenaliny.

Wyczynowe

w parku linowym, zawisnąć na wysokości kilku metrów, pokonać dystans między koronami drzew, by wrócić z powrotem na ziemię i zaszaleć w wakeparku, najbardziej wakacyjnym miejscu Krakowa

Dlaczego warto z nami zorganizować kawalerskie lub panieńskie?

Przyjaciele są największą wartością

chcemy być częścią ważnych chwil w ich życiu, zespół Dreamlandii sprawi, że te chwile staną się bezcenne.

Gdy są chęci, ale brak inspiracji

Ekipa Dreamlandii przybywa z bankiem pomysłów i pomaga w realizacji bardzo ważnego wieczoru, sprawi by stał się ekstra wydarzeniem i najlepszym prezentem ever.

Chcesz zapytać o szczegóły?

a może zarezerwować termin? Zamów bezpłatną wycenę

wypełniając formularz

    lub kontaktując się bezpośrednio z nami