KAWALERSKI EXPRESS

No i doczekaliśmy się kolejnego Kawalerskiego Expressu. Tym razem historia toczyła się na uroczym, Krakowskim Rynku oraz w Parku Jordana. Wspaniała grupa Przyjaciół postanowiła zrobić Damianowi SUPER niespodziankę. To była jego historia w bardzo nietypowej odsłonie. Takie deja vu w krzywym zwierciadle.

Jedno jest pewne, wieczór kawalerski nie udałby się bez Twoich kumpli Damian! To prawda, że przygotowania trwały wiele tygodni, że zaangażowanych w nie było 16 osób, które nawet w środku nocy, nawet z innego kontynentu, bo Ameryki mozolnie pracowały by powstała ta niesamowita historia.

Wszyscy wiemy, że było warto!

Chociaż były trudne momenty i chwile zwątpienia oraz przeciwności losu, my nie poddaliśmy się i nieustraszeni brnęliśmy dalej, byle do celu.

W rezultacie powstało kilkanaście zadań, naprawdę wymagających, które dzieliły przyszłego Pana Młodego od cudownego wieczoru kawalerskiego z kumplami. Musiał zdobyć kilkanaście AMULETÓW. Nie uwierzycie ? Zdobył je💪👌 z wielką klasą.

Dla nas, dla Ekipy Animatorów Dreamlandii była to naprawdę ogromna przyjemność i bardzo cieszymy się, że mieliśmy okazję przez tę przygodę z Wami . Życzymy Wam jeszcze wielu spotkań w męskim gronie, a Panu Młodemu cudownego życia na Nowej Drodze u boku pięknej Żony😍💪