AKTYWNE ANIMACJE

rekreacja

Aktywne animacje, tak jak obiecaliśmy, stały się kluczowym punktem naszego programu tego lata. Wszędzie tam, gdzie podczas tegorocznych wakacji pojawiliśmy się z Ekipą Animatorów Dreamlandii, było tanecznie, energicznie i przebojowo. Kochamy animacje sportowe, zawody oraz biegi z przeszkodami dla dzieci i dla dorosłych, a ostatnio Zumba podbiła nasze serca i serca dzieci i rodziców.

Na czym polega fenomen Zumby ? Skąd w ogóle wzięła się Zumba ?

Zumba jest przykładem aktywności fizycznej, która jest bardzo przyjemna i uwielbiana, dzięki temu, że nie jest ciężkim monotonnym treningiem. Podczas Zumby nogi same rwą się do tanecznych ruchów, a prostota i powtarzalność kroków, sprawiają, że czerpiemy ogromną radość z ruchu, osiągając przy tym efekty porównywalne z trudnymi programami treningowymi. Powstanie Zumby przypisuje się przypadkowi i jej twórcy Alberto Beto Perez’owi, Choreografowi z Kolumbii, od którego wszystko się zaczęło.

A w Dreamlandii zaczęło się od czerwca i nadal trwa oraz zachwyca porywając tłumy dzieci i rodziców do wspólnych tanecznych wyzwań. Zumbowe szaleństwo działo się w wielu miejscach w Polsce, między innymi w małopolskich kurortach i miejscach wakacyjnego rodzinnego wypoczynku i rekreacji pod Krakowem. Na przykład 😊 https://www.facebook.com/ZalewKryspinow/posts/3073095362923461

Moc niezapomnianych wspomnień pozostanie w naszych sercach. Dla takich chwil warto ciężko pracować, bo wiemy, że nasza praca sprawia Wam kochane dzieci i rodzice tak wiele radości, dostarcza ciepłych uśmiechów , a przy tym poprawia sprawność fizyczną.

Dziękujemy serdecznie i zapraszamy na kolejne Aktywne animacje w naszym wydaniu.

Mnóstwo niespodzianek przygotowaliśmy dla Was na jesień w ramach naszej Warsztatolandii, między innymi Zumbowe warsztaty w Przedszkolach. Sprawdzajcie co u nas słychać, by być na bieżąco, by nic Was nie ominęło 😊 https://www.facebook.com/warsztatolandiadladzieci